profile2

دکتر هادی افتخاری در سال 1375، وازکتومی به روش NSV را نزد استاد گرانقدر و پدر وازکتومی ایران مرحوم دکتر فریدون فروهری ( مشاور بین المللی صندوق جمعیت ملل متحد در وازکتومی ) فرا گرفته و بعد از گذراندن موفقیت آمیز مراحل متعدد و آزمون های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سال 1380 توسط آقای پروفسور لی سون چان ( مبتکر روش وازکتومی بدون تیغ در دنیا ) به درجه ی مربیگری ارشد کشوری وازکتومی جهت مشاوره و انجام وازکتومی بدون خونریزی نائل گردید.

dreftekhari2

دکتر افتخاری به عنوان یکی از پیشکسوت‌ترین مدرسین و مربیان ارشد وازکتومی در کشور، مرکز وازکتومی بیمارستان شهید چمران را در سال 1375 و مرکز وازکتومی بهداشت شمیرانات را که وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد در سال 1380 راه اندازی نمودند.
دکتر افتخاری طی سالهای گذشته بالغ بر 40000 عمل وازکتومی انجام داده‌اند و مدت‌ها به عنوان مدرس و مربی ارشد و عضو کمیته علمی وازکتومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول ارائه خدمت به داوطلبین انجام وازکتومی ( وازکتومی در تهران ) بوده‌اند.

ایشان در حال حاضر علاوه بر مراکز یاد شده، نسبت به ارائه خدمات مشاوره و ویزیت و همچنین وازکتومی بدون خونریزی در تهران به داوطلبین، در کلینیک خود واقع در خیابان گیشا، بین خیابان سوم و پنجم، پلاک 46 و شماره تلفنهای  88275712 و 88288062 اقدام نموده اند.

همچنین شما می توانید از طریق تلفن مشاوره مستقیم 09123257235 با آقای دکتر افتخاری، مربی ارشد کشوری وازکتومی در ارتباط باشید.